Medewerkers


Hans Tummers : Accountant-Administratieconsulent

Hans Tummers

Accountant-Administratieconsulent

0223-52 23 44
h.tummers@koopmanenco.nl
Ron Jimmink : Bedrijfskundige

Ron Jimmink

Bedrijfskundige

0223-52 23 44
r.jimmink@koopmanenco.nl
Ricus Winnubst : Accountant-Administratieconsulent

Ricus Winnubst

Accountant-Administratieconsulent

0223-52 23 44
r.winnubst@koopmanenco.nl
Marisca Steenvoorden : Register Belastingadviseur

Marisca Steenvoorden

Register Belastingadviseur

0223-52 23 44
m.steenvoorden@koopmanenco.nl
Erik Knapen : Accountant-Administratieconsulent

Erik Knapen

Accountant-Administratieconsulent

0223-52 23 44
e.knapen@koopmanenco.nl
William Janson : Fiscaal jurist

William Janson

Fiscaal jurist

0223-52 23 44
w.janson@koopmanenco.nl
Hans Elling : Register Belastingadviseur

Hans Elling

Register Belastingadviseur

Niet aanwezig op di-, wo- en vr-middag

0223-52 23 44
h.elling@koopmanenco.nl
Kees van der Zon : Relatiebeheerder

Kees van der Zon

Relatiebeheerder

Niet aanwezig op ma en vr

0223-52 23 44
k.vanderzon@koopmanenco.nl
Stephan Priveé : Relatiebeheerder

Stephan Priveé

Relatiebeheerder

0223-52 23 44
s.privee@koopmanenco.nl
Hans Kooijman : Accountant-Administratieconsulent

Hans Kooijman

Accountant-Administratieconsulent

0223-52 23 44
h.kooijman@koopmanenco.nl
Paul Roels : Register Belastingadviseur

Paul Roels

Register Belastingadviseur

0223-522344
p.roels@koopmanenco.nl
Tam Brommer : Assistent accountant

Tam Brommer

Assistent accountant

Niet aanwezig op donderdag en vrijdag

0223-522344
t.brommer@koopmanenco.nl
Anne Smakman : Assistent accountant

Anne Smakman

Assistent accountant

niet aanwezig op vrijdag

0223-522344
a.smakman@koopmanenco.nl
Mark Jansen : Relatiebeheerder

Mark Jansen

Relatiebeheerder

0223-52 23 44
m.jansen@koopmanenco.nl
André Scheltus : Relatiebeheerder

André Scheltus

Relatiebeheerder

Niet aanwezig op di middag, do middag en vr

0223-52 23 44
a.scheltus@koopmanenco.nl
Patrick Duyzer : Relatiebeheerder

Patrick Duyzer

Relatiebeheerder

0223-52 23 44
p.duijzer@koopmanenco.nl
Ekkie Röge : Accountant-Administratieconsulent

Ekkie Röge

Accountant-Administratieconsulent

0223-52 23 44
e.roge@koopmanenco.nl
Yolanda Beijer – Fransen : Relatiebeheerder

Yolanda Beijer – Fransen

Relatiebeheerder

0223-52 23 44
y.beijer@koopmanenco.nl
John Koeten : Relatiebeheerder

John Koeten

Relatiebeheerder

0223-52 23 44
j.koeten@koopmanenco.nl
Martin Uijthof : Register Belastingadviseur

Martin Uijthof

Register Belastingadviseur

0223-52 23 44
m.uythof@koopmanenco.nl
Stefan Hoep : Register Belastingconsulent

Stefan Hoep

Register Belastingconsulent

0223-52 23 44
s.hoep@koopmanenco.nl
Astrid van Maanen – Janson : Accountant-Administratieconsulent

Astrid van Maanen – Janson

Accountant-Administratieconsulent

Niet aanwezig op wo en do

0223-52 23 44
a.vanmaanen@koopmanenco.nl
Kimberley Kloosterman : Relatiebeheerder

Kimberley Kloosterman

Relatiebeheerder

Niet aanwezig op ma middag en di ochtend

0223-52 23 44
k.kloosterman@koopmanenco.nl
Wesley Maquiné : Relatiebeheerder

Wesley Maquiné

Relatiebeheerder

Niet aanwezig op wo

0223-52 23 44
w.maquine@koopmanenco.nl
Sanne Rijkeboer : HRM/Personeelsadministratie

Sanne Rijkeboer

HRM/Personeelsadministratie

Niet aanwezig op wo en vr

0223-52 52 45
s.rijkeboer@koopmanenco.nl
Linda Boerdijk : Assistent accountant

Linda Boerdijk

Assistent accountant

Niet aanwezig op do

0223-52 23 44
l.boerdijk@koopmanenco.nl
Janneke Visser – Rotgans : Secretariaat

Janneke Visser – Rotgans

Secretariaat

Niet aanwezig op di, wo en do

0223-52 23 44
info@koopmanenco.nl
Linda Leijen – Janson : Secretariaat

Linda Leijen – Janson

Secretariaat

Niet aanwezig op di en vr

0223-52 23 44
info@koopmanenco.nl
Mirjam de Jonge – Van ’t Hek : Secretariaat

Mirjam de Jonge – Van ’t Hek

Secretariaat

Niet aanwezig op ma, wo en vr

0223-52 23 44
info@koopmanenco.nl
Susan Mink – Wagemaker : Secretariaat

Susan Mink – Wagemaker

Secretariaat

Niet aanwezig op ma, wo en do

0223-52 23 44
info@koopmanenco.nl
Maurits van Zanten : Belastingadviseur

Maurits van Zanten

Belastingadviseur

Niet aanwezig op woensdagmiddag

0223-52 23 44
m.vanzanten@koopmanenco.nl
Yvonne de Haan : Register Belastingconsulent

Yvonne de Haan

Register Belastingconsulent

0223-52 23 44
y.dehaan@koopmanenco.nl
Daniëlle Elling : Kantooradministratie

Daniëlle Elling

Kantooradministratie

Niet aanwezig op wo, do middag en vr

0223-52 23 44
d.elling@koopmanenco.nl
Lydia Ruigrok – Schilder : Kantooradministratie

Lydia Ruigrok – Schilder

Kantooradministratie

Niet aanwezig op di en vr

0223-52 23 44
l.ruigrok@koopmanenco.nl
Anja Groot – Looijesteijn : Kantooradministratie

Anja Groot – Looijesteijn

Kantooradministratie

Niet aanwezig op ma, wo, vr

0223-52 23 44
info@koopmanenco.nl
Henk Timmermans : Secretariaat

Henk Timmermans

Secretariaat

0223-52 23 44
h.timmermans@koopmanenco.nl
Jack Karsten : Belastingadviseur

Jack Karsten

Belastingadviseur

Niet aanwezig op vr (even weken)

0223-52 23 44
j.karsten@koopmanenco.nl
Mark Vaas : Register Belastingadviseur

Mark Vaas

Register Belastingadviseur

Niet aanwezig op do ochtend

0223-52 23 44
m.vaas@koopmanenco.nl
Remko van Beckhoven : HRM/Personeelsadministratie

Remko van Beckhoven

HRM/Personeelsadministratie

0223-52 52 41
r.vanbeckhoven@koopmanenco.nl
Delia van Zanten – van der Meer : HRM/Personeelsadministratie

Delia van Zanten – van der Meer

HRM/Personeelsadministratie

Niet aanwezig op di en vr

0223-52 52 43
d.vanzanten@koopmanenco.nl
Dennis Huizenga : HRM/Personeelsadministratie

Dennis Huizenga

HRM/Personeelsadministratie

Niet aanwezig op ma (oneven weken)

0223-52 52 44
d.huizenga@koopmanenco.nl
Anton van der Sloot : HRM/Personeelsadministratie

Anton van der Sloot

HRM/Personeelsadministratie

Niet aanwezig op wo

0223-52 52 40
a.vandersloot@koopmanenco.nl
Mats Hiemstra : HRM/Personeelsadministratie

Mats Hiemstra

HRM/Personeelsadministratie

0223-52 52 42
m.hiemstra@koopmanenco.nl
Anita Pater : Interieurverzorgster

Anita Pater

Interieurverzorgster

0223-52 23 44
info@koopmanenco.nl
Monique Goedkoop : Interieurverzorgster

Monique Goedkoop

Interieurverzorgster

0223-52 23 44
info@koopmanenco.nl


Bel ons direct!
Salaris online Digitale nieuwsbrief